Увага оголошення!!!

Старовірівська ОТГ повідомляє, що з 08.02.2020 року буде курсувати міжміський автобус -

13:12 07.02.2020

Щодо реалізації проекту «Експорт. Ера-М»

Із метою підвищення рівня обізнаності представників малого та середнього бізнесу з питань організації та провадження підприємницької діяльності, а також на виконання Обласного плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України на 2017-2021 роки, Департамент у рамках реалізації освітнього проекту «Експорт. Ера-М» проводить опитування представників бізнесу Харківщини. Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, активної молоді регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

08:47 28.01.2020

Зустріч з депутатом.

22 січня 2020 року в приміщенні Старовірівської сільської ради відбувся виїзний прийом депутата Харківської обласної ради Купреєва Миколи Івановича.

09:14 24.01.2020