Старовірівська ОТГ
Харківська область, Нововодолазький район

Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення транспортного податку на території Старовірівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення транспортного податку на території Старовірівської сільської ради»

16:07:52 28.05.2020

16:07:19 28.05.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення орендної плати за землю на території Старовірівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення орендної плати за землю на території Старовірівської сільської ради»

16:06:21 28.05.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Старовірівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Старовірівської сільської ради»

16:05:38 28.05.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Старовірівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Старовірівської сільської ради»

16:04:57 28.05.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення єдиного податку на території Старовірівської сільської ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення єдиного податку на території Старовірівської сільської ради»

16:03:18 28.05.2020