Поліцейський офіцер Старовірівської ОТГ

Поліцейський офіцер Старовірівської об’єднаної територіальної громади старший лейтенант поліції Лешев Максим Олександрович.

Територія обслуговування:

село Д"ячківка, село  Муравлинка, село Раківка, село Старовірівка, село Мелихівка, село Парасковія. У разі тимчасвої відсутності його обов"язки виконує старший лейтенант Дружинін О.В.

Контактний телефон поліцейського офіцера - 0996660156

Поліцейський офіцер Старовірівської об’єднаної територіальної громади старший лейтенант поліції Дружинін Олег В'ячеславович.

Територія обслуговування:

село Караван, село  Червона Поляна, селище Палатки, село Станичне, село Білоусівка, село Печіївка, село Ляшівка, село Дегтярка, село Гаврилівка, село Москальцівка, село Слобожанське, село Литовки, село Винники, село Охоче, село Клинове.

Міце розташування офісу поліцейського офіцера Старовірівської об’єднаної територіальної громади - с. Старовірівка вул. Центральна 74.У разі тимчасвої відсутності його обов"язки виконує старший лейтенант Лешев М.О.

Контактний телефон поліцейського офіцера - 0953320685