A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

Новини

Дата: від до Скинути

Увага оголошення!!!

Зміївське відділення АТ «Харківгаз» інформує, що в зв’язку з проведенням ремонтних робіт н розподільчому газопроводі високого тиску в с. Муравлінка з 06.09.2022р. по 08.09.2.022р. буде відсутнє газопостачання до будинків.

11:18 05.09.2022

Самовільне випалювання рослинності або її залишків

У зв’язку з початком збирання врожаю ранніх зернових, Старовірівська сільська рада нагадує, що відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме статті 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» тягне за собою накладання штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, статті 245 Кримінального Кодексу України, відповідно до якої знищення або пошкодження рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом караються штрафом від п’яти тисяч чотирьохсот до дев’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох  до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

15:37 20.07.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

14:27 19.07.2022

Ботулізм та його профілактика

Щороку в літній період в Україні спостерігається ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації стосовно захворювання людей на ботулізм харчового походження. З початку року в Україні зафіксовано 40 випадків ботулізму, з них двоє дітей віком 9 і 13 років. Двоє людей померли.

15:30 13.07.2022

Актуальні посилання у червні по Гіду державних послуг

1. Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді https://thedigital.gov.ua/news/derzhposlugi-shcho-aktualni-pid-chas-povnomasshtabnoi-viyni-na-gidi 2. Держпослуги на Гіді, що актуальні для бізнесу під час війни https://thedigital.gov.ua/news/derzhposlugi-na-gidi-shcho-aktualni-dlya-biznesu-pid-chas-viyni 3. Необхідні для оподаткування держпослуги — на Гіді https://thedigital.gov.ua/news/neobkhidni-dlya-opodatkuvannya-derzhposlugi-na-gidi 4. Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону https://thedigital.gov.ua/news/derzhposlugi-na-gidi-shcho-neobkhidni-dlya-peretinu-kordonu

10:22 30.06.2022

Безоплатне донорство крові.

Необхідність у крові та її компонентах завжди є гострою, а через військову агресію з боку російської федерація ця потреба дуже зросла як для військових, так і для цивільного населення, яке страждає внаслідок воєнних дій. Старовірівська громада також долучилася до здачі крові на потреби Збройних сил України та порятунку поранених.

14:15 20.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора