A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старовірівська ОТГ
Харківська область, Нововодолазький район

Новини

Фестиваль української страви!

14 жовтня в центрі села Старовірівка відбувся Фестиваль української страви приурочений до Дня козацтва та Дня захисників України. На святі були присутні директор ТОВ "АГРОІНВЕСТ ХОЛДИНГ" Андрій ГОНЧАРЕНКО, депутат Харківської обласної ради Максим КОЛІНЬКО.

13:08 15.10.2020

ПЕРЕМОГА "ФАКЕЛ" СТАРОВІРІВКА!!!

Цієї суботи відбулася фінальна гра з футболу на кубок Нововодолазького селищного голови, у якій взяли участь команда «Факел» с. Старовірівка. У фінальній грі наші спортсмени зійшлися з командою «ЦСКА» с. Станичне. З рахунком "ФАКЕЛ" СТАРОВІРІВКА 1:1ПЕНАЛЬТІ 4:3 "ЦСКА" СТАНИЧНЕ перемогу виборола наша команда «Факел». Вітаємо наших футболістів з перемогою у Відкритій першості з футболу. Бажаємо подальших спортивних перемог!

16:40 12.10.2020

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ, ПІЛЬГ ТА УСІХ ВИДІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

Повідомляємо Вам про можливість оформлення житлових субсидій. Нагадуємо про важливість своєчасної та в повному обсязі оплати за житлово-комунальні послуги. Житлова субсидія не призначається, якщо отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума яких перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

09:02 09.10.2020

День вчителя!

Вчителем може стати не кожен, адже це професія, яка вимагає повної віддачі. Яка змушує діяти не розумом, а в основному серцем. Це, напевно, навіть не професія, а довгий життєвий шлях, який не кожен зуміє пройти. І сьогодні, у День вчителя, нам особливо приємно вітати всіх вас, вчителі наші, з цим святом. Хочеться бажати Вам всього найкращого, доброго, хорошого. Не знати ні горя, ні біди, ні негоди! Хай тільки щастя приходить до вас часто в гості. Посміхайтесь і радійте, адже Ви нам так важливі! Зі святом!

09:57 05.10.2020

День людей похилого віку!

2 жовтня 2020 року у Парасковіївській бібліотеці відбувся урочистий захід з нагоди Дня людей похилого віку.

10:22 02.10.2020

День людей похилого віку!

1-го жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

14:21 01.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора