A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

Новини

Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

З 1 січня 2022 року фізичні особи-підприємці платники єдиного податку                ІІ-IV групи зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій незалежно від виду діяльності та обсягу доходу.

09:16 18.01.2022

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ПРОГРАМНИЙ РЕЄСТРАТОР РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ ЧЕРЕЗ Е-кабінет

Нововодолазька державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Харківській області надає роз’яснення, щодо реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі-ПРРО) через Е-кабінет. Суб’єкт господарювання (далі-СГ), який має намір зареєструвати ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку СГ повідомляє контролюючий орган шляхом подання повідомлення за формою №20-ОПП.

09:10 18.01.2022

Змінюється вартість оформлення біометричних документів громадянина України

Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області інформує, що з 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів. У зв’язку з цим зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Таким чином, оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі картки) крім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви-анкети у строк: до 20 робочих днів – становить 372 грн. (126 грн. – вартість адмінпослуги та 246 грн. – вартість бланка); до 10 робочих днів – становить 498 грн. (252 грн. – вартість адмінпослуги та 246 грн. – вартість бланка). Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон з дня оформлення заяви-анкети у строк: - до 20 робочих днів – становить 733 грн. (352 грн. – вартість адмінпослуги та 381 грн. – вартість бланка); - до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – становить 1085 грн. (704 грн. – вартість адмінпослуги та 381 грн. – вартість бланка). Звертаємо Вашу увагу на те, що громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2021, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

16:34 12.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора