A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старовірівська громада
Харківська область, Нововодолазький район

Новини

Зустріч з мешканцями Старовірівської громади з приводу газових питань

18.12.2019 року у сесійній залі Старовірівської сільської ради відбулася зустріч з мешканцями Старовірівської громади з приводу газових питань. На зустрічі були присутні: Керівництво Старовірівської сільської ОТГ,  голова Нововодолазької районної ради Ротач С.О., помічник народного депутата Мащенко А.М., журналісти з телеканалу «ICTV» та були запрошені представники ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" які на зустріч не з’явилися мотивуючи тим, що робочі візити плануються за три дні. В ході обговорення газових питань було вирішено, що потрібно все ж таки дочекатись прибуття на збори представників ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" та зібратись знову з представниками ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ".

10:38 20.12.2019

Зустріч з начальником  Нововодолазького районного відділення РВ ГУ ДСНС України в Харківській області  Дмитром  Филимоненко

17 грудня 2019 року в сесійній залі Старовірівської сільської ради відбулась зустріч з начальником  Нововодолазького районного відділення РВ ГУ ДСНС України в Харківській області  Дмитром  Филимоненко. В ході зустрічі була проведена лекція на тему: «Пожежної безпеки та евакуації». На заході були присутні представники закладів освіти і керівний склад Старовірівської ОТГ. В ході лекції були розглянуті інформаційні матеріали та першочергові дії персоналу і посадових осіб підприємств і установ у разі виникнення надзвичайних подій.

09:47 19.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора