День вчителя!

Вчителем може стати не кожен, адже це професія, яка вимагає повної віддачі. Яка змушує діяти не розумом, а в основному серцем. Це, напевно, навіть не професія, а довгий життєвий шлях, який не кожен зуміє пройти. І сьогодні, у День вчителя, нам особливо приємно вітати всіх вас, вчителі наші, з цим святом. Хочеться бажати Вам всього найкращого, доброго, хорошого. Не знати ні горя, ні біди, ні негоди! Хай тільки щастя приходить до вас часто в гості. Посміхайтесь і радійте, адже Ви нам так важливі! Зі святом!

09:57 05.10.2020

День людей похилого віку!

2 жовтня 2020 року у Парасковіївській бібліотеці відбувся урочистий захід з нагоди Дня людей похилого віку.

10:22 02.10.2020

День людей похилого віку!

1-го жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

14:21 01.10.2020

Медики наголошують на подальшому дотриманні соціальної дистанції та дотримання маскового режиму

Дотримуйтесь маскового режиму та дотримуйтесь фізичної дистанції. Також  медики закликають не забути про особисту гігієну та користуватись засобами індивідуального захисту.

08:20 29.09.2020