Військовий облік

Який граничний вік служби?

Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» граничний вік перебування на військовій службі встановлюється:

15:28:57 24.12.2021

Як стати на облік у військкоматі?

Згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» на військовий облік призовників та військовозобов'язаних у районних (міських) військових комісаріатах повинні стати:

15:27:26 24.12.2021

Як отримати військовий квиток?

Військові квитки видають районні (міські) військові комісаріати під час призову на   військову службу, зарахування до військового навчального закладу, звільнення у запас або зняття з військового обліку за станом здоров'я.

15:26:42 24.12.2021

Хто підлягає призову і коли відбувається призов?

Згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

15:25:59 24.12.2021

Як знятися з військового обліку?

Згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» зняттю з військового обліку призовників та військовозобов'язаних у військових комісаріатах (військовозобов'язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України) підлягають громадяни України:

15:25:43 24.12.2021

Строки служби у ЗСУ

Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» строки строкової військової служби

15:23:26 24.12.2021

Служба в ЗСУ за контрактом

Щоб пройти військову службу за контрактом, необхідно звернутися до військового комісаріату, де ви перебуваєте на військовому обліку, або військової частини за місцем проходження строкової військової служби.

15:22:39 24.12.2021