2019 рік

Р І Ш Е Н Н Я

«27» червня 2019 року                                                                                                    №523

Про встановлення податку

на нерухоме майно, відмінне від

земельної ділянки, на території

Старовірівської сільської ради.

Відповідно до статті 7, пункту 10.3. статті 10, пункту 12.3 статті 12,  статті 266 Податкового кодексу України та пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території  Старовірівської сільської  ради податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  Старовірівської сільської  ради згідно з додатком.

3. Оприлюднити рішення  на веб-сайті Старовірівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики Старовірівської сільської ради.

5.  Рішення  ІІ сесії VІІ скликання №28 від 22 червня 2018 року  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Старовірівської сільської ради», визнати таким, що втратило  чинність.

6.  Рішення набирає чинності  з 01 січня 2020 року.

Старовірівський сільський голова                                         Біндус М.В.

З Додатоком 1 до Рішення №523 можна ознайомитись за посиланням

XVІ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

«27» червня 2019 року                                                                                        № 524

Про встановлення плати за землю на

території Старовірівської сільської ради

Відповідно до статті 7, пункту 10.2. статті 10, пункту 12.3 статті 12, статей 269, 270, 271, 273, 274, 277, 281-289 Податкового кодексу України та пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Установити на території Старовірівської сільської ради плату за землю.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати плати за землю на території Старовірівської сільської  ради згідно з додатком.

3. Оприлюднити рішення  на веб-сайті Старовірівської сільської ради.

4. Направити рішення до ГУ ДФС у Харківській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики Старовірівської сільської ради.

6. Рішення ІІ сесії VІІ скликання від 22 червня 2018 року «Про справлення податків та зборів на території Старовірівської сільської ради», визнати таким, що втратило чинність.

7.  Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

Старовірівський сільський голова                                               М.В. Біндус

З Додатоком 1 до Рішення №524 можна ознайомитись за посиланням

З Додатоком 2 до Рішення №524 можна ознайомитись за посиланням

Р І Ш Е Н Н Я

«27» червня 2019 року                                                                                     №525

Про встановлення єдиного податку на

території Старовірівської сільської ради.

Відповідно до статті 7, пункту 10.2. статті 10, пункту 12.3 статті 12,  статей 291-300 Податкового кодексу України та пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Установити на території  Старовірівської сільської  ради єдиний податок.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території  Старовірівської сільської  ради згідно з додатком.

3. Оприлюднити рішення  на веб-сайті Старовірівської сільської ради.

5. Рішення  ІІ сесії VІІ скликання №30 від 22 червня 2018 року  «Про встановлення єдиного податку на території Старовірівської сільської ради», визнати таким, що втратило чинність.

6.  Рішення набирає чинності  з 01 січня 2020 року.

З Додатоком 1 до Рішення №525 можна ознайомитись за посиланням

Р І Ш Е Н Н Я

«27» червня 2019 року                                                                                                   №526

Про встановлення транспортного

податку на території

Старовірівської сільської ради.

Відповідно до статті 7, пункту 10.2. статті 10, пункту 12.3 статті 12,  статті 267 Податкового кодексу України та пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території  Старовірівської сільської  ради транспортний податок.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території  Старовірівської сільської  ради згідно з додатком.

3. Оприлюднити рішення  на веб-сайті Старовірівської сільської ради.

5.  Рішення  ІІ сесії VІІ скликання №31 від 22 червня 2018 року  «Про встановлення транспортного податку на території Старовірівської сільської ради», визнати таким, що втратило чинність.

6.  Рішення набирає чинності  з 01 січня 2020 року.

З Додатоком 1 до Рішення №526 можна ознайомитись за посиланням