Старовірівська ОТГ
Харківська область, Красноградський район

Конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту!!!

«Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва  в Харківській області на 2016-2020 роки,             з 09 листопада по 11 грудня 2020 року проводить конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету серед суб’єктів малого та середнього підприємництва Харківської області в розмірі:

09:23:26 29.10.2020

ДОДАТКОВИЙ МАРШРУТ СОЦІАЛЬНОГО АВТОБУСУ!

З 02.10.2020 року додається новий маршрут перевезення пасажирів соціальним автобусом Старовірівської ОТГ, за умови перевезення пасажирів  у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу, та за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

11:16:52 01.10.2020

Графік маршруту соціального автобуса!!!

З 17 серпня 2020 року повністю відновлюються нерегулярні перевезення пасажирів соціальними автобусами Старовірівської сільської ради, за умови перевезення пасажирів  у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу, та за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

11:15:38 14.08.2020