Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

25 листопада у Міжнародний день боротьби проти насилля над жінками розпочалась щорічна акція «16 днів проти насильства». Ця кампанія проходить не тільки в Україні. Основними завданнями акції є, зокрема, привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

09:28 07.12.2020

До уваги підприємців. Важливо! Зміни в податковому законодавстві щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 129).

10:21 25.11.2020

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Закон спрямований на запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед населення України.

14:21 10.11.2020

Ремонт комунальних доріг продовжується!

Так, в рамках Програми по утриманню та ремонту автомобільних доріг Старовірівської сільської ради на 2020 рік було здійснено ремонт дороги комунальної власності по вул. Комарова в с.Старовірівка.

08:21 09.11.2020

Оновлення дитячого садка!

Навчання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Тут діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими і міцними духом, знаходять перших друзів. Саме тому дуже важливим завданням є створити гідні умови перебування наших діток у дитячому садочку .

08:17 09.11.2020

Фестиваль української страви!

14 жовтня в центрі села Старовірівка відбувся Фестиваль української страви приурочений до Дня козацтва та Дня захисників України. На святі були присутні директор ТОВ "АГРОІНВЕСТ ХОЛДИНГ" Андрій ГОНЧАРЕНКО, депутат Харківської обласної ради Максим КОЛІНЬКО.

13:08 15.10.2020

ПЕРЕМОГА "ФАКЕЛ" СТАРОВІРІВКА!!!

Цієї суботи відбулася фінальна гра з футболу на кубок Нововодолазького селищного голови, у якій взяли участь команда «Факел» с. Старовірівка. У фінальній грі наші спортсмени зійшлися з командою «ЦСКА» с. Станичне. З рахунком "ФАКЕЛ" СТАРОВІРІВКА 1:1ПЕНАЛЬТІ 4:3 "ЦСКА" СТАНИЧНЕ перемогу виборола наша команда «Факел». Вітаємо наших футболістів з перемогою у Відкритій першості з футболу. Бажаємо подальших спортивних перемог!

16:40 12.10.2020

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ, ПІЛЬГ ТА УСІХ ВИДІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

Повідомляємо Вам про можливість оформлення житлових субсидій. Нагадуємо про важливість своєчасної та в повному обсязі оплати за житлово-комунальні послуги. Житлова субсидія не призначається, якщо отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума яких перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

09:02 09.10.2020