Захист прав споживачів

Розпорядження КМУ "Про затвердження плану заходів в реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року"

13:32:52 31.01.2019

Постанова КМУ "Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"

13:31:21 31.01.2019

Постанова КМУ "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"

13:30:52 31.01.2019