День пам'яті Чорнобильської трагедії!

26 квітня 1986 року назавжди увійшло в історію України як день найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи та день вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, вчених, медиків, всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності та героїзму, навічно залишиться у нашій пам’яті.

11:46 26.04.2021

Вакцинація!!!

В Старовірівській сільській територіальній громаді з 12 квітня 2021 року розпочалася вакцинація проти covid-19. Станом на 21.04.2021 року було провакциновано 40 мешканців громади.

08:59 22.04.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області інформує!

Відповідно до Постанови КМУ від 29.03.2021 № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.  До його проведення виплату і доставку пенсії здійснюватиме АТ «Укрпошта».

14:21 15.04.2021

Державна міграційна служба інформує!

Останнім часом почастішали випадки звернень громадян України, іноземців та осіб без громадянства щодо надання адміністративних послуг посередницькими фірмами-шахраями (посилання: https://cutt.ly/IcoPfNc; https://zagranki.com.ua/our-services/; http://zagrantour.kharkov.ua/katalog-uslug;

14:15 15.04.2021

НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ ТРАВУ!!!

Щороку навесні, як тільки встановлюється тепла погода, починається справжній «пекельний» бум: горить суха трава на господарських угіддях, уздовж доріг та залізничних колій і навіть на узбіччях вулиць.

11:35 06.04.2021

Розпочато висадку троянд та території громади!

Сьогодні 02 квітня 2021 року в рамках проведення місячника з прибирання та благоустрою громади і Дня довкілля, працівниками Старовірівської сільської ради та працівниками благоустрою було висаджено 150 кущів троянд біля будівлі сільської ради, в парку та поруч з пам’ятними знаками воїнам, що загинули в роки Другої світової війни, Афганістані та Чорнобильській катастрофі. Також подекуди розпочато висадка кущів троянд та озеленення закладів освіти громади та будинків культури.

15:00 02.04.2021

Нарада навчання з організації харчування в закладах освіти

Сьогодні 30.03.2021 року на базі Старовіріської сільської ради відбулася нарада-навчання під керівництвом начальника Нововодолазького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ластовки Максима Анатолійовича. У порядку денному були розглянуті наступні питання:

14:31 30.03.2021

До уваги мешканців Старовіріської громади!

Старовірівська сільська рада проводить місячник з прибирання, благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля на території Старовірівської громади з 01.04.2021 року по 30.04.2021 року. 17 квітня 2021 року в всіх населених пунктах громади буде проведено "ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ". Запрошуємо керівників підприємств, установ і організацій, власників житлових будинків та споруд провести належне прибирання, санітарну очистуку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів та домоволодінь та інших громадських місць долучитися до акції. Найактивніші учасники будуть відзначені.

11:34 26.03.2021