Дата: від до Скинути

Виїзні навчання з вдосконалення взаємодії  населення у разі виникнення надзвичайної ситуації

Виїзні навчання з вдосконалення взаємодії населення у разі виникнення надзвичайної ситуації

Одним із ключових напрямків життєдіяльності суспільства є забезпечення безпеки людини. Тому одним із основних заходів цього можно вважати удосконалення місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, яка буде спроможна більш ефективно забезпечити безпеку людини, а уразі необхідності, надати допомогу громадянам.

13:25 23.10.2021

Виїзний прийом громадян з депутатом Харківської обласної ради Арменом Бакманяном

Сьогодні в приміщенні Старовірівськоі сільської ради відбувся виїзний прийом громадян з депутатом Харківської обласної ради Арменом Бакманяном. Також був присутній голова Красноградської РДА Віктор ВОЙТЕНКО та голова районної ради Володимир ПТИШНИК.

15:22 22.10.2021

Державна підтримка сільськогосподарським товаровиробникам

Старовірівська сільська рада повідомляє, що відповідно до пункту 6 «Порядку використання коштів, предбачених у державному бюджеті  для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь» (далі- Порядок), у 2021 році Міністерством  аграрної політики та продовольства України передбачено спрямувати кошти на виплату бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь, на яких вирощувалася гречка ( наказ Мінагрополітики від 09.09.2021 №187).

12:28 12.10.2021

ПРОТОКОЛ № 24 ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 07.10.2021

09:20 08.10.2021