Про ускладнення погодних умов

Дата: 07.01.2024 19:16

За інформацією українського гідрометеорологічного центру ДСНС України, у період з 7 до 9 січня 2024 року в Харківській області очікуються складні погодні умови.

Вдень 7 січня та протягом доби 8 січня - значний сніг (приріст снігового покрову 10-20 см), пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.

Старовірівська сільська рада нагадує про функціонування пунктів незламності на території громади, у разі необхідності до яких можна звернутися за адресами:

1. Харківська область, Красноградський район, село Старовірівка, вулиця Гагаріна,  35

2. Харківська область, Красноградський район, село Миколаївка, вулиця Центральна, 244

3. Харківська область, Красноградський район, село Слобожанське, вулиця Шкільна, 6

4. Харківська область, Красноградський район, село Станичне, вулиця Шкільна, будинок 8