ОГОЛОШЕННЯ

До уваги орендарів водних об’єктів, які розташовані на території Старовірівської сільської ради

Старовірівська сільська рада інформує, що постановою від 29.04.2022 №500 Кабінет Міністрів України денонсував Угоду між Урядом України та Урядом Російської Федерації  про співробітництво в галузі рибного господарства, вчинену 24.09.1992 року.

14:49:18 16.05.2022

Увага оголошення!!!

Старовірівська сільська рада інформує мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Старовірівської  ТГ, про  можливість взяти участь в онлайн-сесії  з  інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) за підтримки  Представництва Датської Ради (ДБР) у справах біженців в Україні.

11:57:07 03.05.2022

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

У зв’язку зі змінами, які відбулися в адміністративно-територіальному устрої України, та відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» з 01 березня 2022 року ліквідується Зміївське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, яке раніше опікувалося страхувальниками, застрахованими особами та потерпілими Зміївського, Нововодолазького, Первомайського районів та міста Первомайський.

09:56:09 23.02.2022