УВАГА!!! АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ!!!

Африканська чума свиней (лат. Pestis africana suum), африканська лихоманка, східно-африканська чума, хвороба Монтгомері - висококонтагіозна вірусна хвороба свиней, що характеризується лихоманкою, ціанозом шкіри і обширними геморагіями у внутрішніх органах. Відноситься до списку А відповідно до Міжнародної класифікації заразних хвороб тварин. Перебіг підрозділяють на блискавичне, гострий, підгострий і рідше хронічне. При блискавичному перебігу тварини гинуть без будь-яких ознак; при гострому - у тварин підвищується температура тіла до 40,5-42,0 0 С, відзначаються задишка, кашель, з'являються напади блювоти, парези і паралічі задніх кінцівок. Спостерігаються серозні або слизисто-гнійні виділення з носа і очей, іноді пронос з кров'ю, частіше запор.

08:53:26 27.09.2021

Увага важлива інформація!!!

У зв’язку із збільшенням чисельності звернень громадян, які надходять до обласної державної адміністрації, в частині некоректних нарахувань оплати за послугу з постачання природного газу, яка не відповідає фактичним показанням лічильників газу, Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації інформує.

15:59:13 23.09.2021