Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

У зв’язку зі змінами, які відбулися в адміністративно-територіальному устрої України, та відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» з 01 березня 2022 року ліквідується Зміївське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, яке раніше опікувалося страхувальниками, застрахованими особами та потерпілими Зміївського, Нововодолазького, Первомайського районів та міста Первомайський.

09:56:09 23.02.2022

Увага оголошення!!!

У Старовірівська сільську раду терміново потрібен на роботу, в службу благоустрою села, електрик дільниці. За додатковою інформацією звертатися до Старовірівської сільської ради за адресою с. Старовірівка вул. Центральна 60.

16:17:00 14.02.2022

Увага оголошення!!!

15 лютого 2022 року о 14 год 00 хв. в приміщенні Старовірівської сільської ради (с. Старовірівка, вул. Центральна, 60) відбудеться зустріч з представниками Управління молоді та спорту ХОДА, КУ «Харківський обласний центр молоді», представниками Мережі молодіжних хабів Харківщини та смт Нова Водолага.

16:10:02 14.02.2022