A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги представників мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)

Агенція регіонального розвитку Полтавської області ,,Офіс євроінтеграції” запрошує представників мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) взяти участь у Програмі USAID АГРО з розвитку локальних ринків збуту та забезпечення продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

13:33:42 16.06.2022

Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє!!!

Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє, що в умовах воєнного стану в Україні філія працює в дистанційному режимі, інформацію щодо послуг служби зайнятості, у тому числі щодо актуальних вакансій, реєстрації, отримання довідки та іншої інформації, що входить до компетенцій служби можна отримати як засобами телефонного зв’язку, так і через месенджери (Viber, telegram, Facebook, застосунок Дія). Разом з цим щовівторка з 09.00 до 12.00 в адміністративному приміщення за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, здійснюється особистий прийом директором філії.

10:01:24 14.06.2022

Попередження про небезпеку

Старовірівська сільська рада попереджує про небезпеку купання у всіх без винятку місцевих водоймах, а також перебування на пляжах, у лісових масивах поблизу водойм, враховуючи небезпеку наявності вибухонебезпечних предметів, а також небезпеку можливих ракетних та артилерійських обстрілів по всій території Харківської області, пов’язану із агресією російської федерації.

15:26:56 13.06.2022

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

12:48:18 03.06.2022

До уваги орендарів водних об’єктів, які розташовані на території Старовірівської сільської ради

Старовірівська сільська рада інформує, що постановою від 29.04.2022 №500 Кабінет Міністрів України денонсував Угоду між Урядом України та Урядом Російської Федерації  про співробітництво в галузі рибного господарства, вчинену 24.09.1992 року.

14:49:18 16.05.2022

Увага оголошення!!!

Старовірівська сільська рада інформує мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Старовірівської  ТГ, про  можливість взяти участь в онлайн-сесії  з  інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) за підтримки  Представництва Датської Ради (ДБР) у справах біженців в Україні.   

11:57:07 03.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень