Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

Державна міграційна служба інформує!

Дата: 15.04.2021 14:15
Кількість переглядів: 1383

 Фото без описуОстаннім часом почастішали випадки звернень громадян України, іноземців та осіб без громадянства щодо надання адміністративних послуг посередницькими фірмами-шахраями (посилання: https://cutt.ly/IcoPfNc; https://zagranki.com.ua/our-services/; http://zagrantour.kharkov.ua/katalog-uslug;

https://cutt.ly/UcoSq35; https://keeplaw.com.ua/services/id-karta.html; http://www.kh-passport.com/about/; https://www.visavoyage.com.ua/articles/id-karta-srotchno/ та інші).

У зв`язку з цим, Міграційна служба закликає звертатися за отриманням адміністративних послуг виключно до територіальних підрозділів ДМС України, а не до шахраїв, які незаконно пропонують надання державних послуг, що входить виключно до компетенції ДМС України, а саме:

 • оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки;
 • вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку;
 • оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
 • оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання;
 • оформлення спеціального дозволу для в`їзду до Криму;
 • оформлення посвідок на тимчасове та постійне проживання;
 • оформлення дозволу на імміграцію;
 • продовження строку перебування на території України;
 • оформлення довідки про реєстрацію особи громадянином України;
 • оформлення тимчасового посвідчення громадянина України;
 • оформлення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;
 • визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Державна міграційна служба України надає всі необхідні послуги відповідно до затверджених державною тарифів і в передбачені законом строки.
 • До уваги громадян України, іноземців та осіб без громадянства!
 1. Паспорт громадянина України у формі ID-картки (по досягненню 14-річного віку (вперше), у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого) і паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити:
 • у територіальному підрозділі ДМС України за зареєстрованим місцем проживання;
 • у відповідному центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП);
 • у центрі обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ»

Більшеінформаціїщодовидачі паспорта громадянинаУкраїни у формікартки по досягненню 14-річного віку (вперше) за посиланням: https://cutt.ly/fcrij5X;щодооформлення паспорта громадянинаУкраїни у формікартки (у разіобміну паспорта, замістьвтраченогоабовикраденого) за посиланням: https://cutt.ly/IcriZIp.

Послугу щодо вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку можна отримати:у територіальному підрозділі ДМС України за зареєстрованим місцем проживання;у відповідному центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). Більше інформації щодо вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку за посиланням: https://cutt.ly/5cisDIN.

 1. Документи для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання можна оформити тільки (!) у територіальному підрозділі ДМС України за зареєстрованим місцем проживання.Більше інформації щодо оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання за посиланням: https://cutt.ly/1crpw7m.
 2. Спеціальний дозвіл для в`їзду до Криму можна оформити тільки:
 • у територіальному органі ДМС України;
 • у територіальному підрозділі ДМС України у Новотроїцькому чи Генічеському районі Херсонської області.

Більше інформації щодо отримання спеціального дозволу для в`їзду до Криму за посиланням: https://cutt.ly/Tcra8A1.

 1. Посвідки на тимчасове та постійне проживання можна оформити:
 • у територіальному підрозділі ДМС України за місцем проживання іноземця або особи без громадянства;
 • у відповідному центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП);
 • у державному підприємстві, що належить до сфери управління ДМС України.

Більше інформації щодо оформлення посвідок на тимчасове проживання за посиланням: https://cutt.ly/hcii3Be; щодо оформлення посвідок на постійне проживання за посиланням: https://cutt.ly/eciopJh.

 1. За отриманням дозволу на імміграцію можна звернутися:
 •  до дипломатичних представництв чи консульських установ України за кордоном за місцем постійного проживання;
 • особам, які перебувають в Україні на законних підставах – до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання.

Більше інформації щодо отримання дозволу на імміграцію за посиланням: https://cutt.ly/7cik6ZP.

 1. За продовженням строку перебування на території України можна звернутися тільки (!) до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання.

Більше інформації щодо продовження строку перебування на території України за посиланням: https://cutt.ly/1cibbc8.

 1. Довідку про реєстрацію особи громадянином України та тимчасове посвідчення громадянина України можна оформити тільки (!) у територіальному підрозділі ДМС України за місцем проживання.

Більше інформації щодо оформлення довідки про реєстрацію особи громадянином України за посиланням: https://cutt.ly/ecifwYl; щодо тимчасового посвідчення громадянина України за посиланням: https://cutt.ly/Hcifk3p.

 1. Посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон можна оформити тільки (!) у територіальному органі або підрозділі ДМС України.

Більше інформації щодо оформлення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон за посиланням: https://cutt.ly/ucipcjI.

 1. Для набуття статусу біженця або додаткового захисту, іноземний громадянин або особа без громадянства повинні звертатися тільки (!) до територіального органу ДМС України.

Більше інформації щодо набуття статусу біженця або додаткового захисту за посиланням: https://cutt.ly/ScihLID. Нагадуємо, що оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень