Обгрунтування Старовірівська сільська рада

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Капітальний ремонт нежитлової будівлі за адресою: Харківська область Нововодолазький район, село Парасковія, вул. Зелена, б.48», код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

13:49:54 09.06.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, щодо спрощеної процедури закупівлі: «Встановлення металевої конструкції павільйону в центрі с. Старовірівка Нововодолазького району, Харківської області.», код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи

09:03:42 04.06.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний  ремонт дороги  вулиці Зарічна с. Охоче, Нововодолазького району, Харківської області (ділянка від будинку №41 до будинку №59)»

15:28:09 02.06.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний  ремонт дороги  вулиці Зелена с. Охоче, Нововодолазького району, Харківської області (ділянка від будинку №10 до будинку №49)»

15:27:24 02.06.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний  ремонт дороги  вулиці Вишнева село Старовірівка, Нововодолазького району, Харківської області (ділянка від будинку №8 до будинку №90)»

15:25:09 02.06.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний  ремонт дорожнього покриття площі біля залізничної станції   сел. Палатки, Нововодолазького району, Харківської області)»

13:09:37 28.05.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний  ремонт дороги  вулиці Степна сел. Палатки, Нововодолазького району, Харківської області (ділянка від будинку №1 до будинку №30)»

13:04:02 28.05.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний середній ремонт дороги  в’їзд Центральний с. Слобожанське, Нововодолазького району, Харківської області»

13:48:09 20.05.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний середній ремонт дороги  вулиці Пісчана с. Миколаївка, Нововодолазького району, Харківської області (ділянка від будинку №1 до будинку №11)»

13:46:47 20.05.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Поточний  ремонт дороги  вулиці Комарова с. Станичне, Нововодолазького району, Харківської області (ділянка від будинку №15 до будинку №27)»

09:01:58 17.05.2021