Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 30.07.2024 08:00
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

30 липня  Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об’єднаних Націй 18 грудня 2013 року. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці.

Проблема торгівлі людьми в Україні особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Через війну, в Україні понад 20 мільйонів людей втратили дохід, понад 16 мільйонів залишилися без роботи, понад 5 мільйонів втратили житло, а понад мільйон сімей зіткнулися з браком харчів. Також, за даними Міжнародної організація з міграції (МОМ) громадяни України які були змушені покинути країну,  безпосередньо стикаються з ризиками торгівлі людьми.

Основними напрямами державної політики у сфері протидії торгівлі людьми є попередження торгівлі людьми шляхом підвищення рівня обізнаності населення, превентивної роботи, зниження рівня вразливості населення. Боротьба із злочинністю, пов’язаною з торгівлею людьми, шляхом виявлення злочинів з торгівлі людьми, осіб, причетних до скоєння злочину, притягнення їх до відповідальності та надання допомоги та захисту особам, які постраждали від торгівлі людьми, шляхом удосконалення системи відновлення їхніх прав, надання комплексу послуг, впровадження механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Отже, боротьба із цим злочином, порушенням прав людини в сучасному світі вимагає об’єднання зусиль міжнародної спільноти та громадськості кожної країни.

Нагадуємо, що небезпеку видно не одразу. Привабливі пропозиції
з працевлаштування можуть виявитися пасткою торгівців людьми. Це означає, що зароблених коштів ви не отримаєте. Це означає, що вас можуть залякувати
та змушувати виконувати роботу, яку ви не хочете робити.

 

Якщо ви або ваші близькі та знайомі постраждали від торгівлі людьми звертайтесь:

1547 – Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;

527 – Національна Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми;

112 – Служба екстреної допомоги в ЄС;

102 – Поліція.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень