Шановні жителі громади!

Дата: 18.07.2024 15:51

Старовірівська сільська рада спільно з Красноградським РУ ГУ ДСНС у Харківській області інформує населення Стровірівської сільської ради про заборону використання водних об’єктів впродовж літнього періоду для купання та масового відпочинку на території громади на підставі дії воєнного стану та наказу Красноградської районної військової адміністрації від 16 травня 2022 року №7-в «Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Красноградського району» та про небезпеку купання, в необлаштованих місцях для купання на водних об’єктах нашої громади.

Нагадуємо, що на території громади відсутні спеціально облаштовані місця для відпочинку людей на водних об’єктах, тому купання на водних об’єктах громади МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАС!!!

Переконливо просимо Вас не ігнорувати дане повідомлення, аби не наражати себе на небезпеку! Бережіть себе та рідних!