Дата: 17.07.2024 13:28

Чи поширюється на господарство пільга зі сплати єдиного податку 4 групи, МПЗ, орендна плата за землю, якщо згідно переліку територій № 309 віднесені до територій, які знаходяться на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п. 69.33 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України з урахуванням норм Постанови від 30.04.2024 року № 485 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2022 року № 1364» за об’єкти оподаткування, розташовані на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, єдиний податок четвертої групи не нараховується та не сплачується, починаючи з 01.05.2024 до дати завершення на таких територіях активних бойових дій.