A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

ТРИВАЄ КОМПАНІЯ РІЧНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ

Дата: 01.04.2024 16:09
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

Приписами пункту 179.1 статті 179 Податкового Кодексу України (далі ПКУ) платник податку зобов'язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).

Відповідно до п. 179.10 ст. 179 ПКУ платник податку має право звернутися до відповідного контролюючого органу з проханням надати консультативну допомогу з питань щодо заповнення його річної податкової декларації, а контролюючий орган зобов’язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.

Обов'язок подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи виникає у громадян, які протягом звітного року отримували:

- доходи не від податкових агентів (пп. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 ПКУ), тобто від інших фізичних осіб, не зареєстрованих як самозайняті особи (не є підприємцями або особами, які провадять незалежну професійну діяльність), - це можуть бути спадщина, подарунки, доходи від надання в оренду рухомого/нерухомого майна іншій ФО, надання інших послуг/робіт, продажу/обміну майна тощо;

- іноземні доходи (пп. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 ПКУ);

- доходи, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування (пп. 168.1.3 п. 168.1 ст. 168 ПКУ): суми заборгованості, за якими минув строк позовної давності; нецільова благодійна допомога понад установлену норму; додаткове благо, тощо;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

Громадяни, які зобов’язані згідно з ПКУ подати податкову декларацію подають її до 01 травня року, що настає за звітним.

Громадяни, які бажають використати своє право на податкову знижку, податкову декларацію подають по 31 грудня року, наступного за звітним.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень