Про заходи з профілактики та попередження занесення збудника АЧС (африканської чуми свиней)

Дата: 18.12.2023 11:27

На виконання листа Красноградського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області про зареєстроване захворювання АЧС на території Херсонської області Борозенської об’єднаної територіальної громади, Бериславського району с. Борозеньке та з метою виконання заходів з профілактики та попередження занесення збудника АЧС, Старовірівська сільська рада нагадує про необхідність виконання  Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Мінагрополітики та продовольства України від 07.03.2017 року №111 «Про затвердження Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней».

Посилання для ознайомлення з наказом Мінагрополітики та продовольства України від 07.03.2017 року №111 «Про затвердження Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней»: