Про підтримку фермерських господарств

Дата: 09.10.2023 13:09

Старовірівська сільська рада  інформує, що співзасновники благодійного фонду "Всесвітні партнери" (ЄДРПУО 37712648, 04070, м. Київ, вул. Почайниниська,18-9) — благодійна організація Worldpartners (Нідерланди) —приділяють увагу підтримці проектів, пов’язаних із розвитком фермерських господарств. Другий рік поспіль з початку бойових дій фонд реалізує програму, в межах якої надавались насіннєві матеріали з Нідерландів для домогосподарств та фермерів України. Цього року понад 20 тис. домогосподарств та 100 фермерських господарств отримали насіннєву картоплю, насіннєву цибулю та насіння овочів “борщового набору”.

На 2024 рік фондом заплановано реалізувати проєкт підтримки для понад 250 фермерських господарств, які знаходяться на деокупованих територіях. Програма націлена на малі або середні фермерські господарства, в яких в обробці знаходиться до 150г землі. В межах проекту очікується надання наступного матеріалу з Нідерландів:

• насіннєві матеріали;
  • добрива;
  • ваучер на суму до 20 тис. євро на придбання техніки;
  • освітні семінари щодо передових технологій вирощування с/г культур.

Для збору інформації про адресатів було створено спеціальну форму на гугл-диску:

Фермерські господарства, які задовольняють вимогам програми та зацікавлені у підтримці можуть заповнити форму за посилання для подання заявки. Заявки бажано подати до 10 жовтня 2023року.

В разі додаткових питань звертатися за телефоном Благодійного Фонду «Всесвітні партнери»:

+380952800200 (тел./Viber/Telegram/WhatsApp)