Стосовно необхідності та важливості оплати комунальних послуг

Дата: 04.09.2023 09:13

Питання заборгованості споживачів, в першу чергу - населення, за спожиті житлово-комунальні послуги залишається одним із проблемних питань, що потребують особливої уваги в умовах підготовки підприємств галузі до опалювального періоду 2023/2024 рр.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води, тощо.

З огляду на зазначене, Старовірівська сільська рада просить населення своєчасно та в повному обсязі сплачувати спожиті комунальні послуги та в подальшому не накопичувати борги задля своєчасного надання підприємствам галузі.

Нагадуємо, що є можливість оплати послуг за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.).