У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» розповідається, як спілкуватися з ветеранами, які перенесли ампутацію

Дата: 24.08.2023 08:46

Зустрічаєте молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаєте, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? відвести погляд чи дивитися в очі? як не бовкнути зайвого? може, варто сказати «співчуваю»?

Видихніть і згадайте два головних правила спілкування з людьми, які пережили ампутацію: гідність і взаємоповага.

Дотримуйтеся їх. Вони приберуть перший бар’єр у розмові. Як діяти далі — розповіли самі ж ветерани, які завітали на цьогорічний Кураж.

Комунікаційна кампанія «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською, реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Фото без опису      Фото без опису