Проєкт «Права ветеранів»

Дата: 04.08.2023 09:02

Інформуємо про те, що в рамках конкурсу проєктів «ВАРТО+ГО», організованого бюджетною установою Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України, одним з переможців визначено проєкт «Права ветеранів», який реалізується Харківською обласною громадською організацією «Спілка ветеранів АТО».

Мета проєкту - надання безоплатної юридичної допомоги ветеранам війни за незалежність України, членам їх сімей, членам сімей загиблих, військовослужбовцям на території Харківської області. Завдяки проєкту зазначені категорії громадян можуть отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію і допомогу юристів в офісі Спілки ветеранів АТО або дистанційно.

Будь-яку інформацію, пов’язану з реалізацією проєкту «Права ветеранів», можна дізнатись за наступними контактами організації:

Офіс ГО «Спілка ветеранів АТО» - м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, під’їзд 6, поверх 1, оф. 19;

телефони: (066) 734-72-07, (063) 827-44-54; сайт: svato.kh.ua; e-mail: svato@i.ua;

Facebook: @svato.kh.ua.