ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Дата: 14.04.2023 09:57

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.202року № 1020 «Деякі питання призначення і виплати одноразової компенсації та щорічної допомоги, передбачених Законом України “Про протимінну діяльність в Україні”» особи з інвалідністю та діти з інвалідністю до 18 років, яким встановлено інвалідність унаслідок одержаних на території України ушкоджень здоров’я, спричинених вибухонебезпечними предметами, мають право на отримання одноразової компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, та щорічної допомоги на оздоровлення.

Важливо пам’ятати, що одноразова компенсація призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 60 календарних днів після встановлення зв’язку інвалідності з ушкодженнями, спричиненими вибухонебезпечними предметами, а щорічна допомога – за умови подання звернення до 15 жовтня поточного року за зареєстрованим або фактичним місцем проживання. Важливо, що звернення щодо отримання щорічної допомоги подається щороку.

Отримати консультацію та подати заяву на отримання одноразової компенсації чи щорічної допомоги мешканцям Старовірівської ТГ можна, звернувшись до відділу з питань соціального захисту Старовірівської сільської ради чи Центру надання адміністративних послуг Старовірівської сільської ради або до старостинських округів.