Старовірівська сільська рада нагадує про заборону спалювання сухої трави та залишків природної рослинності

Дата: 23.03.2023 15:50

Старовірівська  сільська рада нагадує, що з настанням весняного періоду у великій кількості збільшуються випадки випалювання сухого листя та трави, які, зазвичай, призводять до пожеж в екосистемах.

Внаслідок пожеж завдається велика шкода флорі та фауні. Крім того, дим, який при цьому утворюється, не дає змоги людям вільно дихати, а горіння трави вздовж автомобільних доріг створює практично нульову видимість, що, в свою чергу, призводить до дорожньо-транспортних пригод.

Ліквідація зазначених пожеж потребує значних витрат паливно-мастильних матеріалів.

Зазначимо, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме статті 77«Самовільне випалювання рослинності або її залишків» тягне за собою накладання штрафу на громадян від 3060 грн. до 6120 грн. і на посадових осіб – від 15300 до 21 420 грн.

Старовірівська сільська рада просить мешканців громади не допускати спалювання сухої трави та залишків природної рослинності.