До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Дата: 14.03.2023 16:32

Постановою КМУ від 20.03.2013 №207 (із змінами) затверджено Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, відповідно до якого службою зайнятості видаються ваучери на навчання.

Перелік професій, спеціальностей на навчання, за якими може бути виданий ваучер, затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 07.09.2020 №1716. До нього, зокрема, внесені спеціальності «Соціальне забезпечення» та «Соціальна робота».

Ваучери видаються одноразово окремим категоріям осіб, у тому числі зайнятим особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. Незайняті ВПО мають право на отримання ваучера незалежно від віку та страхового стажу. Заклад освіти, в якому буде проходити навчання, особа обирає самостійно.