Старовірівська територіальна громада

ПОРОЖНІЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК – ПРИВІД ПЕРЕВІРИТИ АЛІМЕНТНУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ

Дата: 03.03.2023 09:32
Кількість переглядів: 106

На арештованих рахунках мешканця Зачепилівки Харківської області державні виконавці Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції виявили 100 тисяч гривень, які було перераховано на користь його неповнолітньої дитини.

Приводом для примусового стягнення зазначеної суми коштів став аліментний борг. Чоловік накопичив його у період тривалого ігнорування фінансових потреб дитини та застережень правників щодо необхідності вчасно здійснювати виплату зазначеного судом щомісячного платежу.

Арешт банківських рахунків та заборона на вчинення правочинів із майном, що потребує державної реєстрації – правові санкції, які застосовують державні виконавці, коли батьки мають заборгованість зі сплати аліментів, що перевищує суму платежів за 3 місяці.