Вітаємо з наступаючим Новим 2023 роком!

Дата: 30.12.2022 09:04

Шановні жителі Старовірівської громади сердечно вітаємо Вас із наступаючим Новим 2023 роком!
Цей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Віримо,  що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Нехай же новорічні свята принесуть у ваш дім - мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.
Зичимо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З наступаючим Новим 2023 роком!

Перемога буде нашою!