14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аваріі на Чорнобильській АЕС, День ліквідатора

Дата: 14.12.2022 10:59

Сьогодні вшановуємо всіх ліквідаторів наслідків аварії на Чернобильській АЕС!

Ми всі з вами стали свідками героїчних зусиль багатьох наших земляків, які врятували майбутнє для своїх нащадків, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпечної некерованої ядерної стихії.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчувають на собі нинішні і відчують майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, вчимося на помилках і маємо робити все можливе аби подібне ніколи не повторилося.

Хай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Ми у вічному боргу перед тими, хто врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Щиро бажаємо всім ліквідаторам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру нашій Україні, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!