Вітаємо з Днем української писемності та мови!

Дата: 09.11.2022 09:14

Дорогі друзі!

Сьогодні ми відзначаємо державне свято - День української писемності та мови!

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам нашими попередниками. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого. Давньоруські літописи є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які й сьогодні вражають глибиною мудрості, далекоглядності, є актуальними і суспільно значимими.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю. Це важливий чинник.

Українська мова описала всю гнучкість нашого народу: попри свою лагідність, милозвучність, мелодійність, це — потужна зброя проти загарбників. Це нездоланний кордон свідомості та світосприйняття. Бережімо її, як вона береже нашу націю впродовж віків. Зі святом!