До уваги мешканців Старовірівської територіальної громади!!!

Дата: 01.07.2022 14:48

Фото без описуСтаровірівська сільська рада інформує щодо заборони використання суден та вилову водних біоресурсів на водних об’єктах Харківської області на період дії воєнного стану.

Відповідно до протокольного рішення позачергового рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області (від 24.06.2022 протокол №3) Харківської обласної військової адміністрації:

1. Заборонити навігацію на водних об’єктах Харківської області малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів для розваг на воді.
  2. Заборонити вилов водних біоресурсів шляхом промислового, аматорського та спортивного рибальства на водних об’єктах Харківської області.

Термін дії: на період дії воєнного стану