Безоплатне донорство крові.

Дата: 20.06.2022 14:15

Фото без описуНеобхідність у крові та її компонентах завжди є гострою, а через військову агресію з боку російської федерація ця потреба дуже зросла як для військових, так і для цивільного населення, яке страждає внаслідок воєнних дій. Старовірівська громада також долучилася до здачі крові на потреби Збройних сил України та порятунку поранених.

До формування стратегічного запасу крові Харківської області 17 червня долучилися і мешканці нашої громади. Багато людей це робили в перший раз, а також і ті донори, які вже неодноразово здавали кров.

Старовірівська сільська рада висловлює подяку всім, хто зміг стати донором. Це внесок кожного громадянина у нашу перемогу.

Нагадуємо, що всі мешканці, які не мають протипоказань, можуть записатися в резерв для майбутніх етапів здачі крові.