До уваги представників мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)

Дата: 16.06.2022 13:33

Фото без описуАгенція регіонального розвитку Полтавської області ,,Офіс євроінтеграції” запрошує представників мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) взяти участь у Програмі USAID АГРО з розвитку локальних ринків збуту та забезпечення продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

В рамках Програми USAID АГРО передбачена безкоштовна консультативна підтримка ММСП, які виготовляють продукти харчування з доданою вартістю в Полтавській, Харківській, Сумській, Черкаській, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській областях, щоб налагодити нові зв’язки в ланцюгах постачання до локальних магазинів та торгових мереж, а також задоволення потреб вразливого населення або населення, що постраждало від війни включно через участь у механізмах державних закупівель та закупівель гуманітарних організацій.

Для участі у Програмі усі зацікавлені представники ММСП громади мають заповнити опитувальник до 20.06.2022: https://forms.gle/nK6XmAaJXaJUSQay8

За детальною інформацією звертайтесь до директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області ,,Офіс євроінтеграції” Віти Клименко за тел.: +380996174869

або до експерта з розвитку локальних ринків збуту Полтавської, Харківської, Сумської областей в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» Світлани Туль за

тел.: +380977493159