Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє!!!

Дата: 14.06.2022 10:01

Фото без описуНововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє, що в умовах воєнного стану в Україні філія працює в дистанційному режимі, інформацію щодо послуг служби зайнятості, у тому числі щодо актуальних вакансій, реєстрації, отримання довідки та іншої інформації, що входить до компетенцій служби можна отримати як засобами телефонного зв’язку, так і через месенджери (Viber, telegram, Facebook, застосунок Дія). Разом з цим щовівторка з 09.00 до 12.00 в адміністративному приміщення за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, здійснюється особистий прийом директором філії.

Отримати консультації з питань, що входять до компетенції Служби зайнятості можна за телефоном 0504016055 Цимбал Алевтина