До уваги мешканців Старовірівської сільської ради!

Дата: 27.05.2022 11:07

Фото без описуНа виконання наказу Красноградської районної військової адміністрації Харківської області від 16.05.2022 №7-в  «Про тимчасову заборону відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Красноградського району у період воєнного стану», Старовірівська сільська рада наголошує про необхідність тимчасових обмежень:

• відвідування лісів населенням (крім осіб, які виконують військові і лісогосподарські функції) і в’їзд до лісів Красноградського району (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для військової та лісогосподарської мети;
  • проведення масових заходів, скупчень людей біля водойм на території громади.

З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в лісах і мінімізації їх наслідків, забезпечення безпеки людей, збереження життя мешканців Старовірівської територіальної громади у період воєнного стану, Старовірівська сільська рада просить з розумінням і відповідальністю віднестися до виконання вищевказаних тимчасових обмежень.