Увага оголошення!!!

Дата: 19.04.2022 14:01

Фото без описуЗа співпраці із ФАО та ГО «ХОЦД» для забезпечення продовольчої безпеки на території громади, Старовірівська сільська рада повідомляє, що для мешканців громади та зареєстрованих осіб ВПО є можливість реєстрації для отримання допомоги за наступними видами з розрахунку на одне домогосподарство:

1) Роздача одноденних курчат (20 шт.) та корму для них (орієнтовно в червні).

Для місцевої доставки «до дверей» необхідно надати повну інформацію про отримувача і його адреси.

2) Корма для свиней – 200 кг трьох видів (50кг of Universal protein-vitamin-mineral feed supplement for pigsб 125кг of crushed wheat, 25кг of crushed corn).

3) Корма для курей (тим, хто вже має в домогосподарстві) – 95 кг, п’яти видів (10кг of Starter protein-vitamin-mineral feed supplement, 10 кг of Grower protein-vitamin-mineral feed supplement, 25кг of Finisher protein-vitamin-mineral feed supplement, 25кг of crushed wheat, 25 кг of crushed corn).

4) Корм для корів – 150 кг макухи.

Для включення в список учасників програми забезпечення продовольчої безпеки необхідно в найкоротший термін звернутися до старост за місцем проживання або до адміністрації Старовірівської сільської ради, подати заяву на участь та заповнити форму учасника.

Адміністрація Старовірівської сільської ради.