До уваги мешканців громади.

Дата: 18.04.2022 16:32

Фото без описуНа підставі статті 27 Кодексу цивільного захисту, Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 №616 та з метою проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, Старовірівська сільська рада інформує щодо можливості створення добровільних формувань цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Старовірівської громади.

Мешканці громади можуть бути включені до добровільних формувань цивільного захисту шляхом самостійного заповнення анкети для вступу на сайті в розділі «Я прагну стати добровольцем»:

Разом з цим повідомляємо, що для отримання консультативної, методичної та практичної допомоги з питань подання заяви можна звернутися до Красноградського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області за телефоном (05744) 7 80 07.