Розпорядження Старовірівської сільскої ради "Про заборону реалізації алкогольних напоїв на території Старовірівської сільської територіальної громади"

Дата: 04.03.2022 11:08

СТАРОВІРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03.03.2022                                      с. Старовірівка                              № 39

Про заборону реалізації алкогольних напоїв на території

Старовірівської сільської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/22 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:

1. Заборонити на період дії правового режиму воєнного стану продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та речовин, вироблених на спиртовій основі, суб’єктами господарювання в торговельних об’єктах на території  Старовірівської сільської територіальної громади, а також їх вживання та пригощання ними з 03 березня 2022 року до закінчення строку, на який було введено воєнний стан.
  2. Розпорядження:
    1.  оприлюднити на офіційному веб-сайті Старовірівської сільської ради в мережі Інтернет;
    2.  Забезпечити доведення вимог, зазначених в пункті 1 розпорядження, до відома суб’єктів господарювання та населення;
    3.  Направити Красноградському районному відділу  ГУНП в Харківській області для виконання з урахуванням наказу військової адміністрації.
  3. У разі порушення вимог, зазначених в пункті 1 розпорядження, будуть вживатися суворі заходи впливу за погодженням з органами прокуратури.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Старовірівського сільського голови Олександра Гусева.

Сільський голова                                                             Микола БІНДУС