Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

До уваги платників податків, які використовують ЄДИНИЙ РАХУНОК !

Дата: 16.12.2021 12:14
Кількість переглядів: 881

Фото без описуВідповідно до п.35'.8 статті 35' Податкового кодексу України платник податків має право через електронний кабінет визначити напрам використання суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені, наявних на дату формування Реєстру платежів з єдиного рахунку.

Покроковий опис процессу визначення платниками в ІТС «Електронний кабінет» напряму використання коштів, сплачених на єдиний рахунок:

         1 КРОК

        Увійти до приватної частини електронного кабінету за посиланням htts://cabinet.tax.gov.ua.

           Увійти у вкладку «Єдиний рахунок»/»Визначення напряму використання коштів». На екран надається перелік розрахункових документів на сплату коштів на єдиний рахунок, за якими наявні залишки на єдиному рахунку.

                2 КРОК

        Здійснити вибір напряму спрямування коштів на бюджетні/не бюджетні рахунки (за даними ІТС «Податковий блок» у документі «Визначення напряму використання коштів , сплачених на єдиний рахунок(залишки)» за формою J/F1307402.

3 КРОК

Підписати документ «Визначення напряму використання коштів , сплачених на єдиний рахунок(залишки)» за формою J/F1307402 та відправити до ДПС.

4 КРОК

Отримати квитанцію №2 до документу «Визначення напряму використання коштів , сплачених на єдиний рахунок(залишки)» за формою J/F1307402 з результатом обробки про його успішне прийняття ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень