День пам'яті Чорнобильської трагедії!

Дата: 26.04.2021 11:46

Фото без опису26 квітня 1986 року назавжди увійшло в історію України як день найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи та день вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, вчених, медиків, всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності та героїзму, навічно залишиться у нашій пам’яті.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС, ті, хто сьогодні з нами! Низький уклін вам за подвиг в ім’я життя, в ім’я майбутнього наступних поколінь. Здоров’я вам доброго, міцності духу, упевненості у завтрашньому дні, миру і спокою.

Пам’ятаємо про подвиг та мужність людей, які ціною власного життя та здоров’я рятували інших!

Старовірівський сільський голова

Микола Біндус