Збір пропозицій для придбання житла для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа піклування та осіб з їх числа

Дата: 01.08.2019 14:21

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 та затверджений Порядок умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Відповідно до цього Порядку Старовірівська сільська рада  має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають в Старовірівській сільській раді Нововодолазького району на квартирному обліку.

Враховуючи вищезазначене, Комісією  з питань визначення пропозицій щодо житлових приміщень, які будуть придбані у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, приймаються пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.

Житло повинно бути благоустроєним, мати необхідні приміщення, зокрема санітарно-гігієнічного призначення,  відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам і бути придатним для проживання. Гранична вартість придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 (зі змінами).

Для розгляду пропозиції власникам житла необхідно подати такі документи:

• фотографії житлового приміщення;
  • звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), складений відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;
  • правовстановлюючі документи на житлове приміщення;
  • правовстановлюючі документи на земельну ділянку, на якій розміщено житлове приміщення (у разі наявності);
  • технічна документація на житлове приміщення, прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
  • документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
  • довідку про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні,   яке придбавається.

Бажаючих продати нерухоме майно, просимо звертатися до Старовірівської сільської ради за адресою: Харківська область Нововодолазький район село Старовірівка, вулиця Центральна,60

Контактний телефон для довідок: (05740) 5-11-45, 5-11-63.