Старовірівська ОТГ продовжує роботу над розробкою стратегії розвитку своїх територій

Дата: 12.06.2019 15:39

11 червня 2019 року відбувся семінар з написання Стратегії розвитку територій Старовірівської ОТГ за участі представників Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

На думку директорки Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діани Баринової, основна функція стратегії розвитку полягає в тому, щоб обмежені ресурси розподілити на розвиток пріоритетних напрямків території громади, а також вкласти їх в розвиткові напрямки діяльності.

Після першого засідання робочої групи спеціалістами сільської ради був розроблений соціально -економічний аналіз громади, а також серед мешканців громади проводилося опитування, яке стосувалося загальної характеристики громади на думку опитуваних.

Після обробки анкетних даних узагальнені результати увійшли до SWOT - аналізу, який допоможе у подальшому плануванні стратегічного розвитку Старовірівської об'єднаної громади.

Під час другого засідання учасники робочої групи спільно працювали над формуванням SWOT - матриці розвитку. Розібратися із великим об’ємом напрацьованої інформації, правильно визначити пріоритетні сфери, які призведуть до швидкого розвитку, учасникам робочої групи допомагав радник з питань регіонального розвитку Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Родченко.