Щодо заборони відвідування лісів та заборони купання населення в водоймах Старовірівській сільській раді

Дата: 09.06.2023 13:41

З метою забезпечення виконання розпорядження начальника Красноградської районної державної адміністрації від 04.04.2023 року №49 «Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах Красноградського району на 2023 рік», рішення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району Харківської області від 02.06.2023 №2, наказу начальника Красноградської районної державної адміністрації від 16.05.2023 року №7-в «Про тимчасову заборону відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Красноградського району у період воєнного стану», та у зв’язку з відсутністю визначених місць масового відпочинку населення на водних об’єктах громади, Старовірівська сільська рада повідомляє про необхідність неухильного виконання:

•  заборони відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Старовірівської сільської ради;
  • заборони купання населення на водних об’єктах Старовірівської сільської ради у літній період 2023 року.