Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

До відома учасників АТО/ООС!

Дата: 29.12.2021 09:37
Кількість переглядів: 631

Фото без описуУправління соціального захисту населення Красноградської  РДА повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб»(далі – постанова), зазначені особи мають право на щорічне  санаторно-курортне лікування.  

   Згідно постанови для отримання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

   Для взяття на облік особа :

-  подає заяву;

-  медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о;

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

    В зв’язку із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1057 « Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» з 2021 року управління соціального захисту населення  здійснює забезпечення психологічної реабілітації також членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, а також дружинам (чоловікам) осіб, яким встановлено один із таких статусів :

- учасника бойових дій;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- учасника війни;

- постраждалого учасника Революції Гідності .

    З огляду на це кожен учасник бойових дій, член родини загиблого воїна та постраждалий учасник Революції Гідності має право звернутися до органів соціального захисту для проходження психологічної реабілітації разом зі своєю дружиною (чоловіком) у санаторіях України, з якими укладені відповідні угоди.  

    Для проходження психологічної реабілітації необхідно надати відповідну заяву та копії пільгового посвідчення, довідки про безпосередню участь в АТО/ООС, паспорта та коду. В разі надання таких послуг дружинам (чоловікам) воїнів додатково слід надати копії свідоцтва про шлюб та їхніх паспорта й коду.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (далі — Порядок).

    Військовослужбовці, що приймали участь в АТО/ООС також мають право на професійну адаптацію. Дію Порядку поширено на колишніх військовослужбовців, що приймали участь в АТО, і яким установлено один із таких статусів:

- учасника бойових дій;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- учасника війни;

- постраждалого учасника Революції Гідності.

Для отримання послуг з професійної адаптації вам необхідно подати заяву та наступні документи:
 -копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);
 -  копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни;
 - копія документа, що підтверджує безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення АТО у період її проведення.

   З приводу отримання вищезазначених послуг та більш детальної інформації щодо санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації та професійної адаптації необхідно звертатися   до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання.

Телефон для довідок : 057-44- 7-23-27.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень