Порядок заповнення підприємствами, установами та організаціями II-го розділу типової форми первинного обліку № П-2 «Особова картка працівника»

Дата: 24.12.2021 15:21

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації розроблені колективом офіцерів органів військового управління під загальним керівництвом першого заступника начальника Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, кандидата військових наук, генерал-майора Думенко М.П.

Ці рекомендації призначені для надання допомоги посадовим особам кадрових органів державних органах влади, інших державних органів, підприємств, установ та організацій щодо правильного заповнення ІІ-го розділу типової форми первинного обліку № П-2  “Особова картка працівника” затвердженої спільним наказом Держкомстату та Міноборони від 25 грудня 2009 року №495/654.

Крім того, методичні рекомендації можуть використовуватися викладачами, студентами, слухачами, аспірантами, ад’юнктами, які здійснюють підготовку за спеціалізацією офіцерів органів військового управління або курсову підготовку з напряму мобілізаційної підготовки.

ЗМІСТ

4

РОЗДІЛ І Картка типової форми первинного обліку “Особова картка працівника” № П-2

6