Старовірівська територіальна громада
Харківська область, Красноградський район

Правила безпечного поводження з піротехнічними засобами

Дата: 14.12.2021 08:35
Кількість переглядів: 358

Фото без опису

 

 Основні правила поводження з піротехнічними засобами

Якщо ви  вирішили придбати петарди, ракети чи феєрверки або плануєте перебувати в місцях їх масового застосування, суворо дотримуйтесь основних правил безпеки:

1.     Не купуйте петарди і феєрверки на стихійних ринках, в електричках, в підземних переходах, на торгівельних лотках, а тільки у спеціалізованих магазинах піротехніки.

2.     Не підходьте близько до місця проведення феєрверку (салюту).

3.     Не збирайте залишки ракет, що впали на землю, вони можуть вибухнути у вас в руках.

4.     Переконайтеся, що термін придатності продукції не закінчився. Багато нешкідливих «хлопавок» після довготривалого зберігання стають смертельно небезпечними.

5.     Бавлячись з вже купленою піротехнікою, не намагайтеся дізнатися, що у «ракети» всередині.

6.     Минайте стороною піротехніку з дефектами. Якщо корпус тріснув, роздувся або видно, що виріб був мокрим, навіть близько до нього не підходьте.

7.     Подивіться, чи немає на поверхні «ракети» сірого або чорного нальоту. У будь-який момент така ракета може спалахнути від тертя.

8.     Не підпалюйте шнур, який коротший ніж два сантиметри – після запуску ви не встигнете відбігти на безпечну відстань.

9.     Після забав з вогнем повітря насичується шкідливими продуктами горіння, тому обов’язково провітрюйте приміщення після використання піротехніки.

10.  Не пускайте ракети біля будівель, а тим більше всередині них.

11.  До будь-якого піротехнічного виробу не можна підходити раніше, ніж через дві хвилини після закінчення його роботи. А до багатозарядних краще треба не підходити ще довше.

         Лише дотримуючись цих правил, ви зможете уникнути травм та інших неприємних пригод, водночас не наражаючи на небезпеку оточуючих.

 

         У разі виникнення пожежі невідкладно телефонуйте на екстрений номер Служби порятунку – «101»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень